0553 564 1253  -  0534 261 4634

Zartnet S.S.S

Sıkça sorulan sorular

Zartnet.net dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir servis sağlayıcı firma olarak 2019 yılında Sakarya'da hizmete girmiştir. Kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiş, her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Türkiye'nin Teknoloji Tutkunları için kesintisiz performans hedefini esas edinerek geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için yedi gün yirmi dört saat mesai harcamaktadır.
Sizler için sunduğumuz 7/24 Kredi Kartı veya Banka Kartlarınızla online 9 taksite kadar ödeme yapabilmektesiniz, Banka Havalesi seçeneğiyle ilgili hesap numaralarına ödemeyi yaptıktan sonra bize bildirdiğiniz taktirde ürün ve hizmetleriniz aktif olucaktır.
Müşterilerimiz Ek ücret ödemeden 7/24 müşteri panelinden ticket açıp ya da info@zartnet.net Üzerinden ürün ve hizmetlerinizle ilgili yaşadığınız problemler hakkında sınırsız destek alabilmektedir.
Online Kredi kartı veya Banka Kartıyla satın almış olduğunuz ürünler maksimum 2 saat içinde teslim edilmektedir. (Dedicated server teslim süresi 2 ile 4 saat arasındadır) Havale/eft ile satın alınan ürünler ödeme bildirimini yaptıktan sonra işleme alınmaktadır.
Domain (Alan Adı),Kiralık Sunucu, VPS & VDS ,Cloud (Bulut)Sunucu, Sunucu Barındırma hizmeti alan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir.Diğer tüm hosting hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için , iade söz konusu değildir.

* Yıllık ödenen Bireysel ve Kurumsal Hosting hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır. Bu işleminde 7 gün içerisinde yapılması zorunludur. 7 Günü geçen talepler dikkate alınmayıp göz ardı edilecektir.

Bizlere 7/24 Telefon Numaralarımızdan, Destek(Ticket) Yoluyla veya Mail Adreslerimizden ulaşabilirsiniz
info@zartnet
0553 564 12 53 / 0534 261 4634